Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Witryny Jednostronicowe

 • szablony stron firmowych - Częstochowa

  szablony stron firmowych - Częstochowa

Oczekiwania klientów w zakresie projektowanych stron www zmieniają się błyskawicznie. To co było modne jeszcze kilka lat temu, dziś już jest nieaktualne. W dalszym jednak ciągu pozostają pewne, niezmienne wzorce, które nie wychodzą z mody. Do takich można zaliczyć jednostronicowe  witryny, czyli bootstrap, nazywane również onepage. Zachęcamy do kontaktu klientów nie tylko województwa śląskiego, z okolic miejscowości: Częstochowa, Wrzosowa, Olsztyn k.Częstochowy, Blachownia, Kłobuck, Wręczyca i wielu innych.

Tak zaprojektowana strona jednostronicowa ma wiele zalet. Dynamiczne przewijanie, atrakcyjny wygląd, a przede wszystkim prosta i bardzo intuicyjna obsługa, która nikomu nie powinna sprawiać trudności. Zachęcamy do wybrania tej formy strony www, jeśli zamawiana witryna nie będzie bardzo rozbudowanym serwisem oraz jeśli ciekawie chcą Państwo zareklamować swój produkt lub usługę.  

To jednak nie wszystkie zalety, jakie może Państwu zaoferować taki rodzaj strony. Oprócz nowoczesnego wyglądu, będą Państwo mieli dostęp do panelu zarządzani treścią. Możliwość samodzielnej edycji, dodawanie tekstów, zdjęć i filmów, to tylko niewielki wycinek  wszystkich opcji, jakie ta strona udostępnia. OnePage to idealny wybór wszędzie tam, gdzie liczy się szybkość edycji i niezawodność działania. 

 • bootstrape, onepage w Częstochowie

  zakładanie witryn jednostronicowych

  Jednostronicówka (onePage) to bardzo popularne wizualnie rozwiązanie, modne i często stosowane ostatnio przez naszych Klientów. Pomysł sprawdza się doskonale dla niewielkich serwisów internetowych, dla prostych i szybkich stron firmowych.

 • gotowe strony ze sklepem

  projekt sklepu jednostronicowego

  Tworzymy również proste sklepy, przeznaczone do oferowania jednego lub kilku produktów firmowych. Łatwe i efektowne w działaniu strony sprzedażowe typu OnePage możemy przygotować z dowolnym zestawem korów w szablonie.

 • gotowe strony dla pensjonatów

  strony dla pensjonatów

  Dobra strona internetowa to najlepszy sposób na pozyskiwanie nowych klientów oraz globalne lub lokalne przedstawienie ciekawej oferty. Przykładem może być szeroka tematyka usług turystycznych, z galerią pokoi i ofertą noclegową.