Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

O firmie

 • firmy informatyczne w Częstochowie

  firmy informatyczne w Częstochowie

Działamy w internecie od 1999 roku. W tym czasie powstawały pierwsze nasze serwisy udostępniane naszym klientom zupełnie bezpłatnie (ogłoszenia artystyczne, strony turystyczne, galerie sztuki, oferty usług ślubnych, usługi artystyczne i inne). Wiele z nich działa i rozwija się do dnia dzisiejszego. W obecnej formie i aktualnej strukturze firma projektująca strony działa w Częstochowie od 2008 roku, tworząc wiele dobrze pozycjonowanych witryn www i sklepów internetowych. Zyskaliśmy nie tylko uznanie, pozytywne komentarze ale i sympatię naszych zadowolonych Klientów, z którymi współpracujemy zazwyczaj wiele lat, rozwijając, aktualizując tworzone strony i profesjonalne, wirtualne sklepy. Poniżej niektóre tylko opinie na temat naszego zaangażowania (rekomendacje weryfikowane są adresem strony www, która była podstawą oceny naszej pracy)

 • internetowy katalog na stronie www

  własny katalog produktów

  Oferta dla osób które nie chcą własnego sklepu www. Jeśli wytwarzają Państwo towary, usługi, produkty przemysłowe lub np. prace artystyczne to nasza oferta polega na założeniu w internecie strony dla firmy lub osoby prywatnej z galerią towarów. 

 • internetowa strona dla firmy

  własna strona firmowa

  Własna strona firmowa pozwoli Państwu na szeroką reklamę i promowanie firmy w sieci internetowej, w portalach ogłoszeniowych, w serwisach branżowych, w wyszukiwarkach internetowych. Przygotujemy indywidualną stronę, wizytówkę Państwa firmy.

 • strony dla artystów w Częstochowie

  własna strona artystyczna

  Od lat prezentujemy w Częstochowie bogatą ofertę wykonania profesjonalnej i prostej zarazem strony o tematyce sztuki. Tworzymy galerie artystów, pokazy zdjęć, katalogi prac oraz dobrze pozycjonowane sklepy z rękodziełami.