Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Sklepy Internetowe

 • Firmy projektujące sklepy internetowe w Częstochowie

  Firmy projektujące sklepy internetowe w Częstochowie

Prowadzenie firmy o charakterze handlowo – usługowym, wymaga regularnego zwiększania konkurencyjności, również poprzez stosowanie nowoczesnych narzędzie e-commerce. Do takich zalicza się własny sklep internetowy. Platforma sprzedażowa on-line, pozwoli Państwu nie tylko reklamować swoje produkty i usługi, ale również sprzedawać je - nie tylko w Częstochowie, ale i na Śląsku i terenie całej Polski oraz świata.

Proponujemy bardzo konkurencyjne ceny założenia sklepu, oferujemy różne opcje cenowe usług budowy sklepów, czyli projekty o różnych możliwościach i funkcjach (już od 1000 zł/netto). Zachęcamy do pierwszego kontaktu, uzgodnimy oczekiwania i określimy wstępną wycenę Państwa sklepu.

Zbudowanie sklepu internetowego to czynność, wymagająca wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Posiadamy każdą z tych cech, dlatego nasze sklepy są tak skuteczne w działaniu, a zarazem cieszące się dużą sympatią użytkowników. Projektując sklepy on-line dla swoich klientów, stawiamy na łatwość obsługi, a także szybkie działanie, niezależnie od posiadanego łącza internetowego i procesora komputera. Dbamy przy tym o bezpieczeństwo transakcji, stosując bezpieczne skrypty i certyfikaty SSL. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na pełne wsparcie techniczne, otrzymując jednocześnie polską instrukcję do swojego sklepu internetowego. Na każdym etapie jego funkcjonowania, może zostać wyposażony w dodatkowe ciekawe funkcje, zwiększające zainteresowanie użytkowników. 

Śledzimy zmieniające się standardy i trendy, dlatego każdy nasz sklep internetowy może posiadać wersję responsywną, czyli przeznaczoną na telefony komórkowe. Wszystkie z tych rzeczy otrzymują Państwo w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy zainteresowane osoby z Częstochowy, Olsztyna, Rędzin, Kamienicy Polskiej, Koziegłów, Blachowni, Lublińca, Kłobucka, Kamyka, Rudnik, Nieznanic, Mstowa, Złote Potoku, Janowa, Krzepic i Radomska

 • tworzenie sklepów w Częstochowie

  zakładanie sklepów internetowych

  W przypadku zainteresowania usługą wykonania sklepu internetowego możemy pojawić się w Państwa siedzibie celem omówienia szczegółów współpracy. Dojeżdżamy na konsultacje w granicach miasta Częstochowy oraz najbliższej okolicy.

 • porównanie sklepów internetowych

  cechy projektowanych sklepów

  Zgodnie z wytycznymi Google, proponowany w Częstochowie sklep internetowy posiada zaimplementowane ciekawe rozwiązania, które w prosty sposób pomagają w automatycznej promocji internetowej SEO - bez naruszania zasad etycznych. 

 • cennik budowy sklepów internetowych w Częstochowie

  konkurencyjne ceny sklepów

  Powyżej prezentowany jest zestaw tych funkcji w sklepach internetowych, które wpływają na wybór odpowiednio dopasowanej dla Państwa oferty oraz różnicują standardową cenę budowy gotowego sklepu dla naszych klientów.