Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Strony Internetowe

 • Firmy projektujące strony internetowe w Częstochowie

  Firmy projektujące strony internetowe w Częstochowie

Tworzymy strony internetowe dla klientów z Częstochowy i wszystkich okolicznych miejscowości (Radomsko, Lubliniec, Kłobuck, Janów). Prowadzenie firmy bez własnej strony internetowej jest nie tylko trudne, ale i mało skuteczne. Jeśli nie chcą Państwo borykać się  z problemem braku klientów, nikłego zainteresowania i ciągłymi pytaniami o ofertę firmy, zalecamy stworzenie profesjonalnej strony www dla swojej firmy.

Oferujemy konkurencyjne ceny zbudowania strony, proponujemy różne opcje cenowe usług projektowania, czyli strony web o różnych możliwościach (w rocznym abonamencie już od 240 zł/netto, a z przekazaniem na własny serwer  już od 1000 zł/netto). Zachęcamy do pierwszego kontaktu, uzgodnimy oczekiwania i określimy wstępną wycenę strony.

Oferujemy Państwu kompleksowe projektowanie stron internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, pozwalającym nam tworzyć strony nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, proste w administracji i doskonale nadające się do pozycjonowania. Każda z tych rzeczy ma duży wpływ na zadowolenie klienta z obsługi i codziennego użytkowania. Strony, które dla Państwa wykonamy, będą posiadały własny system zarządzania treścią, czyli tzw. CMS. Strona będzie mogło być administrowana z przeglądarki internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów. Od tej pory samodzielnie można dodawać i edytować treści i media, czyniąc stronę zawsze aktualną. 

Wydatki związane z zaprojektowaniem, stworzeniem i instalacją strony, mogą być współfinansowane z dotacji europejskich i urzędów pracy dla nowo zakładanych firm. Oferujemy potrzebną dokumentację i faktury VAT. Zapraszamy klientów nie tylko z Częstochowy i okolicznych miejscowości.

 • tworzenie stron w Częstochowie

  zakładanie stron w Częstochowie

  Większość zleceń realizujemy w oparciu o kontakt elektroniczny lub telefoniczny. Dbamy również o tych klientów, którzy wolą bezpośrednią rozmowę. Zapewniamy dojazd w sprawie zamówienia i przedstawienie szczegółów w czasie normalnego spotkania w siedzibie Państwa firmy.

 • opis skryptów cms

  zalety projektowanych stron

  Oferowane w naszej usłudze strony są bezpieczne i szybkie w działaniu, oparte na autorskim, polskim oprogramowaniu CMS. Konkurencyjne skrypty (WorsPress, Joomla!, Drupal czy Typo3) są zdecydowanie mniej bezpieczne, dużo wolniejsze i wymagają kosztownych zasobów serwerowych.

 • cennik budowy strony internetowej

  konkurencyjna wycena stron

  Cennik stron internetowych uzależniony jest od kilku ważnych składowych elementów. Przedstawiane ceny zaprojektowania, wykonania i instalacji strony www zależą zatem od konkretnej licencji skryptu, od ilości zainstalowanych funkcji, od rodzaju wykonania projektu graficznego.