Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Strony Internetowe

 • Firmy projektujące strony internetowe w Częstochowie

  Firmy projektujące strony internetowe w Częstochowie

Tworzymy strony internetowe dla klientów z Częstochowy i wszystkich okolicznych miejscowości (Radomsko, Lubliniec, Kłobuck, Janów). Prowadzenie firmy bez własnej strony internetowej jest nie tylko trudne, ale i mało skuteczne. Jeśli nie chcą Państwo borykać się  z problemem braku klientów, nikłego zainteresowania i ciągłymi pytaniami o ofertę firmy, zalecamy stworzenie profesjonalnej strony www dla swojej firmy. 

Oferujemy Państwu kompleksowe projektowanie stron internetowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, pozwalającym nam tworzyć strony nie tylko ładne, ale również funkcjonalne, proste w administracji i doskonale nadające się do pozycjonowania. Każda z tych rzeczy ma duży wpływ na zadowolenie klienta z obsługi i codziennego użytkowania. Strony, które dla Państwa wykonamy, będą posiadały własny system zarządzania treścią, czyli tzw. CMS. Strona będzie mogło być administrowana z przeglądarki internetowej, bez potrzeby instalowania dodatkowych programów. Od tej pory samodzielnie można dodawać i edytować treści i media, czyniąc stronę zawsze aktualną. 

Wydatki związane z zaprojektowaniem, stworzeniem i instalacją strony, mogą być współfinansowane z dotacji europejskich i urzędów pracy dla nowo zakładanych firm. Oferujemy potrzebną dokumentację i faktury VAT. Zapraszamy klientów nie tylko z Częstochowy i okolicznych miejscowości.

 • tworzenie stron w Częstochowie

  zakładanie stron w Częstochowie

  Większość zleceń realizujemy w oparciu o kontakt elektroniczny lub telefoniczny. Dbamy również o tych klientów, którzy wolą bezpośrednią rozmowę. Zapewniamy dojazd w sprawie zamówienia i przedstawienie szczegółów w czasie normalnego spotkania w siedzibie Państwa firmy.

 • opis skryptów cms

  zalety projektowanych stron

  Oferowane w naszej usłudze strony są bezpieczne i szybkie w działaniu, oparte na autorskim, polskim oprogramowaniu CMS. Konkurencyjne skrypty (WorsPress, Joomla!, Drupal czy Typo3) są zdecydowanie mniej bezpieczne, dużo wolniejsze i wymagają kosztownych zasobów serwerowych.

 • cennik budowy strony internetowej

  konkurencyjna wycena stron

  Cennik stron internetowych uzależniony jest od kilku ważnych składowych elementów. Przedstawiane ceny zaprojektowania, wykonania i instalacji strony www zależą zatem od konkretnej licencji skryptu, od ilości zainstalowanych funkcji, od rodzaju wykonania projektu graficznego.