Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Responsywność

 • strony na telefony komórkowe - Częstochowa

  strony na telefony komórkowe - Częstochowa

Posiadają Państwo stronę internetową, która jednak wymaga odświeżenia i dostosowania do dzisiejszych standardów? Chcą Państwo zyskać stronę, która posiada nie tylko ciekawą grafikę, ale również wiele użytecznych funkcji? Jeśli tak, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty (działamy nie tylko na terenie miasta Częstochowy). Zakładany strony responsywne. Kompleksowo zajmiemy się Państwa witryną, wprowadzając w niej niezbędne zmiany i poprawki, dostosowując ją do urządzeń mobilnych

Efektem naszej pracy stanie się zupełnie nowa, odmieniona strona www, zgodna z dzisiejszymi standardami. Zmieniając stronę, zadbamy o to, aby była dostępna na urządzenia przenośne, czyli była responsywna. Dysponujemy bardzo dużą liczbą wzorów i gotowych schematów o różnej tematyce. Bez trudu dobierzemy motyw do profilu prowadzonej przez Państwo działalności. 

Zaletą posiadania własnej strony responsywnej, jest większa wygoda w obsługiwaniu jej przez telefon komórkowy i tablet. Jest to szczególnie ważne wtedy, kiedy prowadzą Państwo np. sklep internetowy i chcą dotrzeć do większej liczby klientów. Teraz to będzie możliwe, dzięki udostępnieniu funkcji zakupów wprost ze smartfona i tabletu, w dowolnym miejscu i czasie. Wykonujemy strony firmowe, dla instytucji, szkół, a także strony artystyczne – zespołów muzycznych, malarzy, aktorów i freelancerów z każdego sektora działalności.

 • tworzenie sklepów responsywnych - Częstochowa

  sklepy na tablety

  Tworzymy proste sklepy internetowe, które dobrze działają na urządzeniach mobilnych, w tym na smartfonach i tabletach. Nasze sklepy są w pełni funkcjonalne, posiadają także dostosowany do urządzeń mobilnych moduł zarządzania sprzedażą.

 • tworzenie stron responsywnych - Częstochowa

  strony na smartfony

  Chcemy, aby nasi klienci otrzymywali produkty kompleksowe, działające na urządzeniach każdego typu. Nasza firma jest więc solidnym wykonawcą stron firmowych, dostosowując je do laptopów, komputerów stacjonarnych czy też urządzeń mobilnych.

 • przykłady stron mobilnych - Częstochowa

  weryfikacja mobilności

  Weryfikuj szablony, testuj gotowe wzory. Sprawdź powyżej jak może wyglądać układ strony mobilnej, przygotowanej dla wielu różnych urządzeń końcowych oraz w różnych rozmiarach ekranu i orientacjach przeglądania poziomego lub pionowego.