Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Kompleksowość Usług

 • kompleksowa obsługa stron w Częstochowie

  kompleksowa obsługa stron w Częstochowie

Kompletne usługi zawarte w naszej ofercie, to najatrakcyjniejsza cenowo propozycja i konkurencyjna wśród wielu firm świadczących usługi informatyczne na terenie Częstochowy i okolic. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących budowy nowej witryny lub też aktualizacji starej strony internetowej

Zaprojektowanie i stworzenie strony www nie wystarczy do tego, aby była dostępna w internecie, po wpisaniu jej adresu internetowego. Oprócz profesjonalnego skryptu cms do pełnego działania konieczny jest jeszcze hosting i dobrze wybrana domena, czyli odpowiedni adres). Od wyboru serwera i konta hostingowego zależna jest szybkość działania strony i jej ciągła dostępność, niezależnie od rosnącego zainteresowania klientów. Czy to wszystko? Oczywiście że nie. Konieczność pozostawiania w ciągłym kontakcie z klientami sprawia, że wymagane będą jeszcze konta mailowe i promocja w internecie. 

Zadbamy o każdy techniczny aspekt Państwa strony internetowej. Od wykupienia domeny (jeśli jeszcze takowej nie posiadacie), poprzez dopasowanie odpowiedniego hostingu, aż po skonfigurowanie domeny, wgranie strony na serwer, zmianę parametrów DNS, a także utworzenie i konfigurację tylu skrzynek mailowych, ile będzie Państwu potrzebnych. Dodatkowo, jeśli chcą Państwo podnieść bezpieczeństwo i wiarygodność strony, polecamy wdrożenie bezpłatnych certyfikatów SSL. Na samym końcu zadbamy o szczegóły – ważne do obserwowania ciągłego wzrostu Państwa strony w rankingach Google. Do strony zostaną podpięte profesjonalne statystyki, dające pełny wgląd i możliwość analizowania ruchu na stronie i popularności wyświetlania na różne słowa kluczowe. Uzupełnieniem naszej oferty są regularne kopie bezpieczeństwa, chroniące stronę na wypadek awarii serwera lub przypadkowego skasowania danych przez użytkownika.

 • konta hostingowe w Częstochowie

  serwer w cenie usługi

  Koszty posiadania serwera w Częstochowie? Uzgodniona opłata za budowę sklepu lub strony może zawierać już roczną cenę serwera. Wpółpracujemy z polską firmą hostingową, która dla klientów naszego studia przygotowała specjalną ofertę szybkich kont hostingowych o pojemności od 5 GB i bezlimitowym transferze danych.

 • zakup domeny w Częstochowie

  domena w cenie usługi

  Atrakcyjne ceny domen w Częstochowie? U nas nas początek wybrana domena .pl gratis. Ustalana cena całej usługi może zawierać już roczny koszt domeny z końcówką .pl. Oznacza to, że w ramach kompleksowej budowy Państwa sklepu lub strony zostanie przygotowana i skonfigurowana na serwerze indywidualna domena.

 • bezpłatne certyfikaty ssl w Częstochowie

  bezpłatny certyfikat ssl

  Ceny certyfikatów ssl w Częstochowie? Proponujemy kompleksowe zabezpieczenie Państwa adresu szyfrowaniem ssl. Co wyróżnia naszą ofertę? Cena! Czyli brak pobierania opłaty od naszych Klientów za posiadanie certyfikatu oraz brak nawet przyszłych opłat za korzystanie, przedłużanie działania SSL.