Studio projektowania stron:

42-200 Częstochowa e-mail: biuro@netgaleria.org telefon: 60 287 51 11

Dowolna Tematyka

  • Częstochowa: projekty, szablony, strony

    Częstochowa: projekty, szablony, strony

Nasze strony www to bardzo łatwe witryny internetowe. Są to w pełni samoobsługowe strony z możliwością pełnej edycji kategorii i opisu np. usług. Oznacza to, że w pełni samodzielnie wprowadzają Państwo wszystkie treści, strony, teksty i zdjęcia w galeriach. Obsługa jest łatwa i nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, ani dodatkowego oprogramowania. W skryptach nie ma sztywnych limitów ilościowych, a do każdej wybranej podstrony można przypisać efektowną galerię zdjęć. Zachęcamy do krótkiej rozmowy telefonicznej, w której poznamy Państwa oczekiwania i dostosujemy usługę do wymagań i potrzeb konkretnej strony. W każdej chwili czekamy pod telefonem: +48 602 875 111

Oczywiście istnieje możliwość zamówienia własnej wersji szablonu, wg własnego projektu i własnych wskazówek. Takie zlecenie wyceniane jest zawsze osobno (w zależności od skomplikowania modyfikacji). Generalnie: zamawianą stronę mogę wykonać:
- albo na jednym, gotowym, wybranym, wskazanym szablonie
- albo na indywidualnie zmodyfikowanej wersji takiego jednego, wskazanego, konkretnego szablonu
- lub na podstawie jakiegokolwiej wskazanej sugestii w sieci internetowej lub zupełnie indywidualnego projektu
Ostateczna cena przygotowania indywidualnego szablonu uzależniona jest właśnie od wyboru jednej z tych powyższych opcji, konkretnego nakładu pracy przy wyborze indywidualnych rozwiązań oraz od ilości zamówionych dodatkowych funkcji.